reklama

Jsou iWatch opravdu chytré hodinky?

Jsou iWatch opravdu chytré hodinky?
2013-04-02T08:00:16+01:00
• 2. 4. 2013

V poslední době se ve spojitosti s Applem probírají hlavně chytré hodinky, ale co je pravdy na všech těchto informacích? Mluví se o ohybatelném displeji a Siri. Někdo zase tvrdí, že budou sloužit pouze jako ukazatel nových zpráv, stavu baterky vašeho iOS zařízení nebo ovladač hudby pouštěné z iPhone nebo iPadu. Jak ale ukazuje uniklé video, vše je jinak. iWatch jsou ve skutečnosti pouze náramkem pro váš iPhone, který sice opravdu patří na zápěstí, ale o flexibilním displeji si můžeme zatím nechat zdát. Na video, které uniklo od samotného Applu, se můžete podívat zde:

 

Pozornějším čtenářům jistě neuteklo, že Apple určitě nebude prodávat 4″ držák na iPhone za cenu 249 dolarů, ale jde pouze o vtip. Jak by ale měly hodinky opravdu vypadat a co by měly umět? Ve skutečnosti se spekuluje o ohybném displeji, se kterým údajně Apple experimentuje, dokonce jeden z jeho patentů podobnou technologii ukazuje. Většina mýtů také předpovídá komunikaci s iOS zařízením pomocí bluetooth, což by vypovídalo o tom, že hodinky nebudou mít vlastní plnohodnotný systém, ale budou spolupracovat s iPhonem, iPadem nebo iPodem.

13-02-21-wearable-3

Opravdových iWatch bychom se měli dočkat během tohoto roku, nejspíše na letošní WWDC. Jediný problém, který by měl v současné době hodinky provázet, by měla být výdrž baterky. Ta by podle jiných informací měla být dobíjena pohybem, což by byla nejpohodlnější možnost. Jak ale budou ve skutečnosti tyto chytré hodinky vypadat, na to si musíme ještě počkat.

Zdroj: techcrunch.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat