reklama

iPad 5. generace s designem iPadu mini

iPad 5. generace s designem iPadu mini
2013-04-11T10:25:38+02:00
• 11. 4. 2013

Již na začátku tohoto roku se začalo se spekulacemi o nové generaci iPadu, který by měl být zanedlouho představen. Již jednou se podařilo údajně nafotit zadní stranu nadcházejícího tabletu. Odpovídal vzhledem iPadu mini, který přišel s poněkud odlišným vzhledem, který spíše připomínal iPod Touch.

nou-royepis-anastin-650x495

Nyní zde máme další fotografii, která odhaluje přední stranu. Z jedné fotografie se nedá mnoho usuzovat a nevíme, jestli se nejedná o podvrh. Pokud tedy budeme uvažovat o tom, že se jedná skutečně o přední panel, můžeme říci, že se ztenčí boční rámečky kolem displeje. Nemusíme předpokládat, že by došlo k nárůstu velikosti zobrazovacího panelu, takže asi dojde k zúžení celého tabletu.

iPad-5-Blanc

Možná se tak ukazuje hlavní trhák nadcházející akce, kde se Apple pochlubí menší velikostí při zachování všech specifikací. Na ty si velmi potrpí, tudíž můžeme očekávat stejnou výdrž anebo stejné rozlišení při menším rozměru. To by mohlo nalákat dost zájemců a možná se bude jednat o důvod ke koupi. Zatím si tedy musíme počkat, jestli se dosavadní informace potvrdí.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim