reklama

HTC 606w na fotkách – střední třída s Ultrapixely

HTC 606w na fotkách – střední třída s Ultrapixely
2013-04-18T13:01:27+02:00
• 18. 4. 2013

Když firma HTC vydávala svůj letošní největší triumf – HTC One, slíbila že vydá na trh i nějaké novinky ve střední třídě, které by měly obsahovat fotoaparát (stejně jak HTC One) Ultrapixel Camera. Tento první smartphone střední třídy byl spatřen v Číně pod jmenovkou HTC 606w. Jeho design je velice podobný nově vydanému HTC First, ovšem se dočkal malých změn. Když se podíváte na obrázek pod tímto odstavcem, vidíte právě fotky nového telefonu. Oproti HTC First má “nový” světlemodrý pruh, který telefonu dodává šmrnc.

htc-606w

 

Kromě designu má velice podobné i hardwarové specifikace. Vše se zobrazuje na 4,3 palcovém displeji s HD rozlišením. Vnitřnostmi telefonu je dvoujádrový procesor s taktem 1.2 GHz, grafický čip Adreno 305 a 1GB RAM paměť. Systém tohoto elegantního telefonu je Android 4.1.2 s nástavbou Sense 5.

Vnitřní paměť o velikosti 16 GB, zřejmě nebude rozšiřitelná pomocí microSD. Což je obrovská škoda. Místo tohoto však najdete slot pro druhou SIM kartu. Baterie s kapacitou 1700 mAh není největší, ale plně postačí na denní užívání telefonu. Samozřejmostí je Bluetooth 4.0, Wi-Fi a GPS s podporou GLONASS. Největším překvapením je však už výše zmíněný fotoaparát – Ultrapixel Camera. Bohužel jeho hodnotu megapixelů nevíme. Přední fotoaparát, který jde matně na fotografiích celého telefonu vidět, má 1,6 MPx.

Tento telefon je už schválen ministerstvem průmyslu a informačních technologií (MIIT) v Číně. Znamená to, že do pár týdnů by se mohl objevit na čínském trhu. Bohužel, ale nevíme, jestli se tento model dostane na západní trhy do Ameriky či na východ do Evropy. Tyhle informace jsou ještě ve hvězdách, ale snad to tchajvanské společnosti nebude dlouho trvat.

Zdroj: gsminsider.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim