reklama

Vire – rychlý launcher s efekty pro Android video

Vire – rychlý launcher s efekty pro Android [video]
2013-03-02T14:32:23+01:00
• 2. 3. 2013
3

Pro systém Android existuje dnes již nespočet launcherů, které vám umožní si změnit vzhled k obrazu svému. Některé disponují možností kompletní změny vzhledu systému a jiné mají velké množství funkcionalit. V obchodě Play se objevil poměrně zajímavý launcher Vire, který vás ohromí efekty.

unnamed (23)

V současnosti je dostupný zdarma a jedná se o veřejnou beta verzi, takže ve výsledku nabídne ještě větší množství efektů a přizpůsobení. Normálně bych o něm nepsal, ale opravdu mě zaujal hlavně svými přechody mezi plochami. Ty fungují naprosto plynule a nezaznamenal jsem ani jedno zaváhání. Nyní se sami podívejte, že se jedná o zajímavý launcher.

logo-app Vire Launcher virelabs Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Hezké. Další blbůstka pro ještě větší drain baterky :D A já stejně používám jen jednu plochu. Nicméně když se to někomu líbí…

Daniel Čermák

2. 3. 2013, 23:42

Mně se za hodinu sníží nabití baterky o 8% (vypnutej displej, připojení na wi-fi, povolená synchronizace) u ADW to bylo i o 10% takže tohle tu baterku tolik nevybíjí :)

Daniel Čermák

2. 3. 2013, 15:02

Aplikace je docela dobrá, i když má trochu slabší nastavení (například mi chybí zobrazení „na šířku“) ale jedná se o betu takže počítám že se tohle objeví byť třeba v placené verzi. Hodně se mi ale líbí že ikony aplikací se na ploše zobrazují v bílém provedení než je jejich oficiální ikona. 

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim