reklama

TweetDeck pro Android a iOS končí

TweetDeck pro Android a iOS končí
2013-03-05T07:29:53+01:00
• 5. 3. 2013

Twitter si v poslední době diktuje, která aplikace může využívat jeho API. Před nějakou dobou odkoupil projekt TweetDeck za 50 miliónů dolarů, ale nyní se zdá, že má s tímto rozšířením absolutně jiné plány. V tomto roce bude existovat pouze ve webové verzi a všechny ostatní budou zrušeny a odstraněny ze světa.

To se samozřejmě hlavně bude týkat mobilních verzí pro systémy Android a iOS. Právě tyto verze budou odstraněny z obchodů na začátku května. Následně by mělo dojít ke kompletnímu odstřižení, takže vám asi nepomůže ani záloha aplikace. Prostě tyto verze přestanou fungovat. Bohužel se tato výrazná změna dotkne i AIR verze, ale nemusíte se bát, ze by TweetDeck končil zcela. Nadále bude dostupná webová varianta a doplněk pro dospělý Chrome.

unnamed (3)

Další vývoj bude soustředěn výhradně na webové řešení. TweetDeck se spoléhá na API ve verzi 1.0, ale došlo k nahrazení za API 1.1. Twitter a TweetDeck dodávají, že změna nebude oblíbená, ale chtějí dodat nejlepší webový produkt. Proto svou pozornost obrací pouze na jedno řešení. Z počátku jsme mohli vidět podobné praktiky u aplikací třetích stran, ale nyní se pouští i do vlastních aplikací. Může se jednat o dobrý záměr, ale asi se nesetká s kladnou odezvou.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim