reklama

Nová rozšíření pro DashClock

Nová rozšíření pro DashClock
2013-03-15T10:44:17+01:00
• 15. 3. 2013

Mezi uživateli Androidu jsou obecně oblíbené aplikace nahrazující výchozí zámek obrazovky. Před nedávnem se objevila další taková, která nese název DashClock Widget. Užijí si ji však jen uživatelé nejnovější verze OS – tedy Android 4.2. Aplikaci jako takovou asi není třeba představovat.‘
Stejně jako přibývá počet stažení této aplikace, přibývají i rozšíření, která vám umožní dát si na svůj lockscreen informace, které chcete. Nyní Vám představím dvě nejnovější zajímavá rozšíření.

Ov7xTpK

 

logo-app DashClock Widget Roman Nurik Zdarma ANDROID

Prvním z nich je Owner Info extension, které oproti výchozímu na ICS/JB dovoluje přidat i jiné informace, pro které má připravená pole. Kromě svého jména tedy máte možnost přidat si tyto informace:

  • Telefonní číslo
  • Emailovou adresu
  • Název vaší společnosti
  • Jednoduchou, jednořádkovou zprávu

fvLO6H5Tato jednořádková zpráva vám může pomoci, pokud by náhodou váš telefon našel někdo hodný, jelikož po kliknutí na ni se odešle email na vámi zadanou emailovou adresu. Ve standardním zobrazení tohoto widgetu jsou vidět všechny zadané informace, ve zmenšené verzi je pak vidět jen jméno. Toto rozšíření ještě není dostupné z GooglePlay, ale můžete si ho stáhnout zde.

Druhé rozšíření se jmenuje DashClock RSS Viewer Extension a už název napovídá o tom, co nabízí. Jedná se o rozšíření, díky němuž si budete moci zobrazit své oblíbené zprávy/články na zamykací obrazovce. Aplikace není propojena s žádnou konkrétní RSS čtečkou a ani žádnou ke svému chodu nepotřebuje, jelikož ji má zabudovanou v sobě.

Po vybrání RSS zdroje se vám bude na zámku zobrazovat 5 nejnovějších titulků. Jelikož jsou mnohé RSS zdroje rozdílné, vývojář této aplikace na základě emailových připomínek zpracovává RSS zdroje a upravuje aplikaci, aby si každý mohl zobrazit své oblíbené zprávy.

logo-app DashClock RSS Viewer Extension RunApps Zdarma ANDROID

Podporu pro DashClock získává také česká aplikace Battery Widget Reborn od Tomáše Hubálka, který tuto novinku oznámil poněkud ležérně. Nyní se ukazuje, že se jednalo o dobrý tah a jeho widget pro baterii získal díky podpoře trochu pozornosti na zahraničních webech.

nexusae0_Screenshot_2013-03-13-14-01-08_thumb nexusae0_Screenshot_2013-03-13-14-00-54_thumb

logo-app Battery Widget Reborn (BETA) Tomas Hubalek Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, droid-life.com

reklama
reklama

Michal Císařovský

Student ČZU v Praze, který se zajímá o vše kolem Androidu, především o aplikace. Rád zkouší nové komunitní ROM a především se neustále zabývá grafickými úpravami svého telefonu. Jeho nejoblíbenější modelovou řadou jsou Xperie. Mezi jeho další záliby patří fotografování, hudba a divadlo.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim