reklama

Infografika – rodina smartphonĹŻ Galaxy S (1,2,3,4)

Infografika – rodina smartphonĹŻ Galaxy S (1,2,3,4)
2013-03-19T08:55:10+01:00
• 19. 3. 2013

V roce 2010 Samsung  představil smartphone Galaxy S, který si za svou existenci získal spoustu spokojených majitelů a mnozí z nich na tento model nedají dopustit. Ačkoliv je po technické stránce již velmi zastaralý, mnozí mu dali ochutnat nejnovější verzi systému Android. Stále se jedná o povedený mobil, ale netrvalo dlouho a dočkal se svých nástupců. Ještě větší obliby se dočkala druhá generace, která byla natolik úspěšná, že se korejská společnost rozhodlo pro jeho znovuuvedení na trh v podobě Galaxy S II Plus s NFC.

Ještě nedávno kraloval model Galaxy S III, který na sebe upoutal tolik pozornosti, že překonal v prodejích své dva předchůdce. V době uvedení na trh jsem se neobránil přímo srovnání mezi dvoujádrem u SGS II a čtyřjádrem u SGS III.

V tuto chvíli netrpělivě čekáme na to, abychom si mohli otestovat a zrecenzovat nejnovější generaci nesoucí číslovku 4. Celá rodina Galaxy S si prošla strastiplnou cestou, kde třeba nechyběly patentové žaloby. Pokud se již nyní rozhodujete pro koupi nejnovějšího top modelu, zatím se můžete podívat na celý vývoj a také na to, jak šel čas za poslední 3 roky u top modelů společnosti Samsung.

samsung-galaxy-s-evolution-infographic-1

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim