reklama

HTC Desire P a Q – dvě novinky do střední a nižší třídy

HTC Desire P a Q – dvě novinky do střední a nižší třídy
2013-03-26T07:50:27+01:00
• 26. 3. 2013

Zatímco se HTC snaží propagovat nejnovější smartphone One, s kterým má výrobní komplikace, tak v Asii došlo k poodhalení dvou nových modelů na základě oficiálních materiálů. Jedná se o HTC Desire P a Desire Q. Bohužel nevíme, jestli se tyto mobily dostanou i do Evropy. Prozatím nemáme k dispozici oficiální tiskovou zprávu společnosti.

HTC-Desire-P-Android-Jelly-Bean

Desire P svými specifikacemi zapadne do nižší střední třídy. Nabídne displej o úhlopříčce 4,3 palce s WVGA rozlišením (480 x 800). Je poháněn blíže nespecifikovaným procesorem se dvěma jádry, přičemž taktovací frekvence se zastavila na hodnotě 1 GHz. K dispozici má 1 GB paměti RAM, ale bohužel nemáme informace o uživatelském úložišti. K dispozici je ovšem slot na microSD karty. Na zadní straně najdeme 8MPx kameru a logo Beats Audio.

HTC-Desire-Q-Android-Jelly-Bean

Desire Q spadá do nižší kategorie. Displej má úhlopříčku 4 palce se stejným rozlišením WVGA (480 x 800). Bohužel se jedná o jediný údaj, který byl zatím z těchto promo materiálů vyčten. U tohoto modelu víme, že bude k dipozici v několika barevných variantách. Samotné cenovky jsou zatím jen orientační. Desire P by měl přijít na 365 dolarů a Desire Q na 235 dolarů. S největší pravděpodobností oba modely mají Android ve verzi 4.1 Jelly Bean.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim