reklama

5 aplikac├ş ze storu – fot├şme na iOS

5 aplikac├ş ze storu – fot├şme na iOS
2013-03-27T11:16:27+02:00
ÔÇó 27. 3. 2013

V dne┼ín├şm pokra─Źov├ín├ş seri├ílu 5 aplikac├ş ze storu op─Ťt zam├ş┼Ö├şme do vod opera─Źn├şho syst├ęmu iOS a konkr├ętn─Ť se pod├şv├íme na aplikace pro po┼Öizov├ín├ş a n├íslednou editaci fotografi├ş, pop┼Ö├şpad─Ť jejich sd├şlen├ş.

Phoster

Poveden├Ż n├ístroj k tvorb─Ť plak├ít┼» a pozv├ínek. Aplikace v├ís hned po zapnut├ş p┼Öiv├şt├í v├Żb─Ťrem ┼íablony, kter├Żch je p┼Öipraven├Żch opravdu po┼żehnan├ę mno┼żstv├ş. Po vybr├ín├ş si ji m┼»┼żete je┼ít─Ť dostate─Źn─Ť p┼Öizp┼»sobit, nap┼Ö├şklad zm─Ťnou fontu, velikosti p├şsma, samoz┼Öejm─Ť p┼Öidat vlastn├ş obr├ízek na pozad├ş a v neposledn├ş ┼Öad─Ť obr├ízek i dodate─Źn─Ť upravit. Po dokon─Źen├ş m├íte mo┼żnost v├í┼í v├Żtvor sd├şlet na nejr┼»zn─Ťj┼í├ş soci├íln├ş s├şt─Ť a nebo jen ulo┼żit do va┼íeho p┼Ö├şstroje. Aplikaci doporu─Źuji, jedn├í se o kvalitn├ş a rychl├Ż n├ístroj na tvorbu hezk├Żch plak├ít┼» a pozv├ínek.

obrázek 1 obrázek 2

logo-app Phoster Developer Zdarma iOS

TimeLapse

Jak ji┼ż n├ízev napov├şd├í, jedn├í se o aplikaci na tvorbu timelaps┼». Timelapse je technika sn├şm├ín├ş, p┼Öi n├ş┼ż se vyfot├ş nap┼Ö├şklad ka┼żdou minutu jeden sn├şmek a z t─Ťch se pak vytvo┼Ö├ş video o 30 sn├şmc├şch. Aplikace umo┼ż┼łuje tvo┼Öit opravdu perfektn├ş timelapse, k dispozici je hromada nastaven├ş od d├ęlky videa po frekvenci sn├şm├ín├ş. Velice pot─Ť┼í├ş tak├ę fakt, ┼że aplikace je zcela zdarma.

obrázek 5 obrázek 1 (2)

logo-app TimeLapse - Free Developer Zdarma iOS

Snapseed

Asi net┼Öeba p┼Ö├şli┼í p┼Öedstavovat, jedn├í se o velice povedenou aplikaci na editaci fotek, nyn├ş po odkoupen├ş Googlem je z ─Ź├ísti integrov├ína i v Google+. Snapseed nab├şz├ş z├íkladn├ş ├║pravu fotek, jako je o┼Ö├şznut├ş, ├║prava jasu a tak├ę r┼»zn├ę efekty. To v┼íe je velmi propracovan├ę a dok├í┼że to va┼íi fotku p─Ťkn─Ť upravit.

obrázek 4 obrázek 3

logo-app Snapseed Developer Zdarma iOS

iMajiCam Pro

Aplikace s ┼Öadou efekt┼» na va┼íe fotografie. Co m─Ť v┼íak p┼Öekvapilo, je, ┼że si efekty navol├şte je┼ít─Ť p┼Öed vyfocen├şm a ty se v├ím zobrazuj├ş v re├íln├ęm ─Źase. Efekt┼» je po┼żehnan─Ť a daj├ş se r┼»zn─Ť kombinovat. Jedinou vadou na kr├íse m┼»┼że b├Żt pom─Ťrn─Ť velk├Ż reklamn├ş banner ve spodn├ş ─Ź├ísti obrazovky, to je v┼íak kompenzov├íno t├şm, ┼że je aplikace zdarma.

obrázek 2 (2) obrázek 3 (2)

logo-app iMajiCam ÔÇö Realtime video effects Developer Zdarma iOS

Instagram

Na z├ív─Ťr jsem si p┼Öipravil snad v┼íem zn├ímou aplikaci Instagram. Jedn├í se o takovou soci├íln├ş s├ş┼ą jen pro va┼íe fotografie oko┼Öen─Ťn├ę je┼ít─Ť jedn├şm z efekt┼». J├í ho u┼ż pou┼ż├şv├ím skoro rok a tak se mohu pod─Ťlit o dojmy z dlouhodob├ęho pou┼ż├şv├ín├ş. Instagram nyn├ş podporuje propojen├ş nejen s Facebookem, d├şky n─Ťmu┼ż lze snadno naj├şt sv├ę p┼Ö├ítele. Vy je pak m┼»┼żete sledovat a „lajkovat“ ─Źi komentovat jejich fote─Źky. A o tom to vlastn─Ť cel├ę je. Ned├ívno se objevila mo┼żnost si sv┼»j profil prohl├ędnout i na PC ve webov├ęm prohl├ş┼że─Źi. N─Ťkdy se na Instagramu vyskytnou opravdu p─Ťkn├ę fotografie t┼Öeba p┼Ö├şrody, jindy zase lidi fot├ş jen svoje j├şdlo, v┼íe ale z├íle┼ż├ş na tom, koho sledujete. Celkov─Ť m─Ť tato soci├íln├ş s├şt pom─Ťrn─Ť chytla a st├íle r├íd p┼Öid├ív├ím nov├ę fotky.

obrázek 4 (2) obrázek 5 (2)

logo-app Instagram Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Miroslav R┼»┼żi─Źka

Redaktor a moder├ítor na na┼íem YouTube kan├ílu a nad┼íenec do modern├şch technologi├ş, kter├Ż na na┼íem webu p┼»sob├ş ji┼ż od roku 2013. Mobiln├ş telefony ho ale zaj├şmaj├ş ji┼ż od d─Ťtstv├ş.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim