reklama

Zopo představí 5,7-palcový tabletofon s Tegrou 3 a 32 MPx

Zopo představí 5,7-palcový tabletofon s Tegrou 3 a 32 MPx
2013-02-23T13:01:46+01:00
• 23. 2. 2013

Čínský výrobce Zopo má v plánu vyrazit proti finské Nokii s nadupaným tabletofonem, na jehož zádech najdete fotoaparát s neobvykle vysokým rozlišením, ale také pod kapotou jeden z nejvýkonnějších mobilních procesorů. Mělo by se údajně jednat o nového konkurenta pro Nokii Lumia 808 PureView, která vyniká 41 MPx fotoaparátem.

Zopo

Jestliže máte v oblibě pořizování snímků prostřednictvím chytrého telefonu a chcete jej skloubit i s výkonem, možnou alternativou může být připravovaný model od společnosti Zopo. Jeho jediným esem v rukávu totiž nebude pouze 32 MPx fotoaparát, pokračovat můžeme obrovským 5,7palcovým displejem, čtyřjádrovým procesorem Tegra 3 od Nvidie s taktem 1,6 GHz, přední 5 MPx kamerkou nebo technologií podporující „3D Stereo hraní“.

První oficiální informace vypadají velmi slibně, i když v případě procesoru Tegra 3 půjde brzy již o zastaralejší věc, která ale bude mít stále co po výkonnostní stránce nabídnout. Bohužel nejsou doposud známy žádné další specifikace a klidně může být kamenem úrazu baterie s nízkou kapacitou, málo paměti RAM nebo například 4GB nerozšiřitelná interní paměť. Možné je všechno, proto nechme spekulace s pouhými čísly stranou.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim