reklama

Referenční Tegra 4 tablety doplňuje extrémně rychlá pamět

Referenční Tegra 4 tablety doplňuje extrémně rychlá pamět
2013-02-28T07:42:09+01:00
• 28. 2. 2013

Americký výrobce flash pamětí SanDisk oznámil oficiální partnerství s Nvidií, ve kterém figuruje jako dodavatel vnitřní paměti pro referenční Tegra 4 tablety. Cílem této spolupráce má být nejen příznivější prostředí pro obě zmíněné firmy, ale také pro vývojáře aplikací a náročných her.

102659

Nová iNAND Extreme EFD paměť má prvnímu Cortex A-15 čtyřjádru se 72 NVidia GeForce GPU pomoci dosahovat skvělých výsledků při benchmarcích, větší plynulosti ve hrách a rychlejšímu zapisování při natáčení videa ve vysokém rozlišení. Jak moc však toto partnerství pomůže samotným vývojářům, je docela sporné, přece jen tenhle rychlejší druh paměti zatím obsahují pouze různé prototypy, a tak musí stejně počítat s horším výkonem naprosté většiny uživatelů.

Fakt, že rychlá SoC nejsou úplně vše, by si mělo začít uvědomovat více výrobců, obzvláště po debaklech jako Asus Transformer Prime a dalších zařízeních, která byla sužována Input/Output problémy. Rychlá a drahá paměť rozhodně není vše, ale při optimální konfiguraci a stále menším používání o dost pomalejších microSD karet, by to mohl být další důležitý krok za optimální rychlostí.

Zdroj: engadget.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Plachý

Blázen do mobilního života, Androidu, Google a HTC. Fanatický anti-fanatik marně se snažící o rozšíření objektivity. Na Dotekománii si od něj většinou počtete o Androidu, soudech, patentech a hrách. Také jej můžete nalézt na FI Masarykovy Univerzity, kde svadí nekonečný boj o vývojářskou budoucnost.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat