reklama

Jelly Bean ROM pro Samsung Galaxy Ace 2 je k dispozici ke stažení

Jelly Bean ROM pro Samsung Galaxy Ace 2 je k dispozici ke stažení
2013-02-10T09:16:28+01:00
• 10. 2. 2013
1

Jen co se objevily informace o tom, že Samsung začal pracovat na firmwaru Jelly Bean 4.1 pro jeho smartphone střední třídy – Galaxy Ace 2, už tady máme uniklou verzi ROM, která se objevila na XDA Developers fóru. I přes to, že ROM může obsahovat chyby, z čehož některé již byly potvrzeny, jedná se o poměrně stabilní verzi, kterou lze bez větších problémů používat.

Samsung-Galaxy-Ace-2

Uvolněná verze samozřejmě trpí dětskými nemocemi, jako jsou nižší výdrž baterie, hůře pracující hardwarová akcelerace či špatné probouzení telefonu z fáze spánku. I přes tyto vady je firmware velice stabilní. Pokud budete netrpěliví a budete si chtít uniklý firmware vyzkoušet, budete k tomu tradičně potřebovat software Odin a samozřejmě potřebný firmware. Vše samozřejmě provádíte na vlastní riziko a web Dotekománie.cz nenese zodpovědnost za případné škody způsobené na vašem zařízení.

ss

Před instalací doporučuji provést zálohu obsahu vašeho telefonu. Pokud nevíte jak na to, podívejte se na článek, kde jsem se již o postupu zmiňoval. Na vašem telefonu musíte mít aktivováno USB ladění, které zapnete v nastavení telefonu, v sekci pro vývojáře. Rovněž velice doporučuji provést aktualizaci USB ovladačů prostřednictvím instalace software Kies. Bez aktuálních ovladačů nemusí být telefon správně detekován softwarem Odin.

V případě, že máte vše připravené, proveďte restart telefonu, resp. jej vypněte. Tlačítky Volume down + Power  + Home uveďte telefon do Download režimu. Poté připojte telefon k počítači prostřednictvím USB kabelu a proveďte instalaci souborů přes Odin software. Je potřeba načíst soubory do jednotlivých políček tak, jak je uvedeno na screenshotu. Do okénka PIT načtěte soubor s příponou .pit, do PDA načtěte soubor CODE_I8160XXMB2_932015_REV00 a do políčka CSC načtěte CSC_OXA_I8160OXAMB2_932015_REV00. Ujistěte se, že máte zaškrtnuta políčka Re-Partition, Auto Reboot a F. Reset Time. Poté stiskněte tlačítko Start a počkejte na dokončení procesu.

htZXD7a

Soubory ke stažení:

attachment

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dobrý den nahrál jsem si tuto rom ale jelly bean se mi moc nelíbí nevíte jak nahrát původní gingerbread rom ?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim