reklama

Z aplikace Skype nově odešlete i videozprávy

Z aplikace Skype nově odešlete i videozprávy
2013-02-18T06:14:56+02:00
• 18. 2. 2013

Chatovací a VoIP aplikace se snaží vývojáři neustále posouvat kupředu a přinášejí uživatelům více možností ve vzájemné komunikaci. Jedním z důkazů jsou Facebookem představené hlasové vzkazy v jejich mobilní aplikaci, jako možnou reakci můžeme brát i nově představené videozprávy u aplikace Skype.

Skype

Už v prosinci loňského roku, kdy měnil podmínky užívání, dal Skype jasně najevo, že nová funkce s videozprávami dorazí do zařízení velmi brzy. Podle posledních informací je potřebná aktualizace postupně uvolňována pro Android a iOS aplikaci a dočkali se jí prozatím uživatelé v USA, Velké Británii a v několika dalších zemích včetně České republiky.

Prostřednictvím aplikace budete moci odeslat pouze dvacet tříminutových videovzkazů. Pro neomezené zasílání je potřeba přejít na premium uživatele a navíc nikdy nebudou vaše zprávy smazány ze serveru.

11e9f987-c236-46ef-80f8-f78c7b13b1b5

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim