reklama

Z aplikace Skype nově odešlete i videozprávy

Z aplikace Skype nově odešlete i videozprávy
2013-02-18T06:14:56+01:00
• 18. 2. 2013

Chatovací a VoIP aplikace se snaží vývojáři neustále posouvat kupředu a přinášejí uživatelům více možností ve vzájemné komunikaci. Jedním z důkazů jsou Facebookem představené hlasové vzkazy v jejich mobilní aplikaci, jako možnou reakci můžeme brát i nově představené videozprávy u aplikace Skype.

Skype

Už v prosinci loňského roku, kdy měnil podmínky užívání, dal Skype jasně najevo, že nová funkce s videozprávami dorazí do zařízení velmi brzy. Podle posledních informací je potřebná aktualizace postupně uvolňována pro Android a iOS aplikaci a dočkali se jí prozatím uživatelé v USA, Velké Británii a v několika dalších zemích včetně České republiky.

Prostřednictvím aplikace budete moci odeslat pouze dvacet tříminutových videovzkazů. Pro neomezené zasílání je potřeba přejít na premium uživatele a navíc nikdy nebudou vaše zprávy smazány ze serveru.

11e9f987-c236-46ef-80f8-f78c7b13b1b5

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim