reklama

ZTE Grand S přichází do 5palcové rodiny

ZTE Grand S přichází do 5palcové rodiny
2013-01-08T20:05:42+02:00
• 8. 1. 2013

Ke konci minulého roku jsem jasně řekl, že se letos budeme setkávat v hojném počtu s mobily, které nabídnou větší displeje a ještě větší rozlišení. Nyní ZTE oficiálně představilo model Grand S, jehož specifikace jsou na vysoké úrovni.

Jak již bylo řečeno, tak i u tohoto modelu najdete úhlopříčku 5 palců a rozlišení Full HD, díky čemuž budete marně hledat pixely pouhým okem. Výkon je zajišťovaný čtyřjádrovým procesorem Snapdragon S4 Pro s taktem 1,7 GHz od společnosti Qualcomm, který bude podpořen 2 GB RAM. Na zadní straně najdete 13MPx kameru. Grand S je již v základu připraven na LTE sítě. Ačkoliv neznáme přesnou velikost interního úložiště, tak zde najdete slot pro microSD karty.

Tělo není z plastu, hliníku ani skla. Najdete zde polykarbonát, a to není jediná zajímavost. Tloušťka této placky je pouze 6,9 mm, což může napovědět, že kapacita baterie nebude nijak nadprůměrná. Bohužel zatím neznáme přesnou hodnotu. V tuto chvíli je vybaven Androidem 4.1 s nadstavbou.

Bohužel dostupnost tohoto modelu není zcela jasná. V prvním kvartálu tohoto roku se objeví v Číně a následně by se měl dostat i do zbytku světa. Takže můžeme počítat spíše až s létem.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim