reklama

Zmart Remote: mobilní telefon namísto dálkového ovladače

Zmart Remote: mobilní telefon namísto dálkového ovladače
2013-01-14T11:55:07+02:00
• 14. 1. 2013

V dnešní době mobilních telefonů a bezdrátových technologií se nabízí mnoho způsobů, jak tyto začlenit do našeho běžného života. Společnost Viatek vyvinula kombinaci hardware a aplikace, které ve spojení s mobilním telefonem s operačními systémy iOS či Android dokáží suplovat dálkové ovladače k mnoha elektronickým zařízením.

Viatek uvádí, že pokrývá vícenež 200 000 produktů a 95 % značek z oblasti spotřební elektroniky. Princip je jednoduchý.  Zakoupíte si Zmart Remote, který obsahuje dongle, jenž připojíte přes vstup pro sluchátka k telefonu. K tomu si ještě do svého telefonu musíte stáhnout speciální aplikaci, která je nabízena na Play Store a Apple Store.

Potom stačí jen provést párování s kompatibilním spotřebičem a můžete jej ovládat přes svůj smartphone. Zmart podporuje televizory, DVD  a Blu-ray přehrávače, stereo přehrávače, projektory a mnoho dalšího. Taktéž disponuje dodatečným bezdrátovým modulem Zmart Switch, díky kterému lze ovládat také svítidla nebo stropní ventilátory. Zmart je na trhu dostupný za cenu 19,99 USD a k dostání je na www.myzmartproducts.com.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Android geek, android root experimentátor, blogger, příležitostný bajker. Závislák na dobré kávě a dobrém vínku. Požitkář, snílek a srdcař ..... alespoň toto se o mě říká. Mám rád nové věci, impulsy. Mám rád změnu, protože ta znamená život.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim