reklama

Vyzkoušejte si launcher z Xperia Z video

Vyzkoušejte si launcher z Xperia Z [video]
2013-01-19T12:58:04+01:00
• 19. 1. 2013
1

Na veletrhu CES 2013 byla uvedená nová vlajková loď Sony Xperia Z, která kromě nového vzhledu a hardwaru také přináší přepracované grafické prostředí. Díky členovi XDA Developers fóra (ThilinaC) si můžete toto prostředí vyzkoušet na mnoha podporovaných zařízeních. Xperia Z launcher funguje na telefonech s operačním systémem Android ICS a Jelly Bean. Rovněž si můžete stáhnout tapety, které budou k dispozici v nové Xperii Z.

Mezi testovaná zařízení patří modely od Samsungu, HTC, LG a Sony, nicméně podporovaná budou i další. Upozorňuji, že launcher lze použít jen na telefonu s rootem. Pokud se jej rozhodnete vyzkoušet, stáhněte si ho z přiložených odkazů a uložte ve svém telefonu na SD kartu nebo do interního úložiště. Následně nabootujte do recovery a proveďte flash tímto souborem. Po restartu a spuštění systému pak proveďte výběr Xperia launcheru. Níže naleznete screenshoty a ukázkové video včetně postupu jak launcher nainstalovat.

Odkazy ke stažení

    • Launcher Xperia Z stahujte zde, nebo zde.
    • Tapety Xperia Z stahujte zde.

Screenshoty launcheru Xperia Z

Ukázkové video  

Zdroj: forum.xda-developers.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Miroslav Ratesman Knedla

19. 1. 2013, 18:09

Zdravím Vás přátelé,

postupoval jsem přesně podle návodu ve videu a launcher mi nefunguje. Mám Xperii Ray, nyní obnovená záloha z CM10. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim