reklama

Samsung Galaxy Pocket Plus – oživení malého low-endu

Samsung Galaxy Pocket Plus – oživení malého low-endu
2013-01-17T08:14:51+02:00
• 17. 1. 2013

Oblibu low-endových chytrých telefonů lze u nás především zpozorovat u mobilních operátorů, kteří je mají ve zvyku nabízet za lákavou jednu korunu při podpisu smlouvy. Před nějakou dobou jsme mohli spatřit na mobilním trhu a taktéž v nabídce operátorů model Galaxy Pocket od společnosti Samsung. Už v prosinci loňského roku se poprvé hovořilo o jeho nástupci s přívlastkem Plus a dnes opět vyplouvají na povrch nové bližší specifikace o této připravované novince.

Oživení celého modelu nebude nijak převratné. Největší změnou zřejmě projde hardwarová stránka, ale ani software nebude ošizen s tím, že v hlavní roli se představí Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. Hardwarová aktualizace se bude týkat lepšího procesoru o frekvenci 850 MHz, 512MB paměti RAM (původně 384 MB) a vnitřní uživatelská paměť vzroste na 4 GB (původně 3 GB).

Ostatní specifikace zůstanou nezměněny, takže lze očekávat stejný 2,8palcový QVGA displej, 2MPx fotoaparát, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádio a podpora paměťových SD karet. Nový Samsung Galaxy Pocket Plus půjde na trh pod číselným označením GT-S5301, v případě Latinské Ameriky GT-S5301L, a očekávat jeho příchod lze v první pololetí tohoto roku.

Na další informace týkající se ceny nebo oficiálního představení budeme muset ještě nějakou dobu počkat, nicméně lze dopředu očekávat, že cenovka tohoto zařízení nepřekročí hranici 3 000 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat