reklama

Nokia zve na MWC – představí PureView Windows Phone?

Nokia zve na MWC – představí PureView Windows Phone?
2013-01-30T06:42:10+02:00
• 30. 1. 2013

Po vydařeném konci minulého roku všichni napjatě sledujeme Nokii, jaké udělá další kroky. Veletrh CES v Las Vegas si nechala ujít, ale na letošním veletrhu MWC nebude chybět. Samozřejmě nás zajímá, co vlastně chce představit. Na nové modely Lumia je nyní příliš brzo, ale například minulý rok na MWC představila Nokii 808 PureView, která se zapsala do historie mobilů. Jednalo se totiž o poslední mobil se systémem Symbian, který měl navíc 41MPx foťák.

Možná finský výrobce naváže na minulý rok a letos představí pravý smartphone s PureView technologií a systémem Windows Phone, který zřejmě nebude mít parametry jako model 808, ale možná nepůjde pod 20 MPx. Jedná se čistě o odhad, ale v poslední době se dost často objevovaly informace, které všemu nasvědčují.

 

Nokia nebere MWC zcela za místo, kde se představují hlavní top modely. Na to si budeme muset počkat asi až na podzim, kdy se objeví nadcházející řada Lumií, která by měla projít celkovou proměnou. Můžeme se těšit na nové materiály, design a možná nové technologie. Prozatím tedy očekáváme nějaký výjimečný smartphone se systémem Windows Phone.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim