reklama

iPhone 6,1 a iOS 7 – zachyceno v logu

iPhone 6,1 a iOS 7 – zachyceno v logu
2013-01-02T01:22:40+02:00
• 2. 1. 2013
2

Mnozí milovníci iOS zařízení si v současnosti užívají větší displej na iPhonu 5, který byl nedávno uveden na trh. Nějakou dobu se spekuluje, že Apple uvede model iPhone 5S, ale zřejmě tomu tak nebude. Aspoň to nasvědčují nové informace, které byly zachyceny samotnými vývojáři.

Web The Next Web dostal anonymní typ, že v logu jedné aplikace bylo zachyceno zařízení, které bylo označeno jako iPhone 6,1. Pokud se podíváme na současný iPhone 5, tak je značen jako iPhone 5,1 a 5,2, což záleží na jeho výbavě pro mobilní sítě a operátory. Na základě těchto informací lze soudit, že již nyní se testuje ostrý hardware pro nadcházející generaci. Nelze jednoznačně určit, jestli iPhone 6,1 bude iPhone 6 nebo 5S. Možná dojde k tomu, že se upustí od S verzí.

Mimo samotný nový iPhone byl zachycen i nový operační systém. Nebude se jednat jen o update nebo doplnění současné verze, ale půjde přímo o iOS 7. Bohužel je těžké předvídat, jaké nové funkce budou k dispozici, nebo do jaké míry bude pozměněn. Navíc novou verzi podporují informace, které hlásily, že Apple začal pracovat na iOS7 už ke konci roku 2012.

Samozřejmě těmto informacím nemusíte věřit, ale zde došlo k prověření. Při vývoji nové verze systému nebo nového iPhonu dochází i k testům nejznámějších aplikací. Proto raději ověřili, odkud majitel takového zařízení pochází. IP stopa vedla do centrály v Cupertinu. Takže se dá říci, že všechny tyto informace mohou být z největší pravděpodobností pravé. Co myslíte? Vynechá Apple iPhone 5S?

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Nebuďte naivní. Apple samozřejmě začal pracovat na iOS7 už mnohem dřív. Dost možná ještě před vydáním iOS6. ;)

Přemysl Vaculík

VIP 2. 1. 2013, 10:23

Samozřejmě, ale je to spíše myšleno, že začal pracovat na finální použitelné podobě.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim