reklama

Kompletní záloha Androidu bez rootu a skrze prohlížeč

Kompletní záloha Androidu bez rootu a skrze prohlížeč
2013-01-02T10:03:11+02:00
• 2. 1. 2013
1

Mnoho z vás často hledá způsob, jak zálohovat svůj androidí mobil, ale většinou narazíte na nutnost mít root. Nejznámější aplikací, která se zaměřuje na úplnou zálohu, je  Titanium Backup. Nyní se zřejmě blýská na lepší časy a nebudete potřebovat root.

Nový projekt se jmenuje Android App Backup a podle autora se nachází ve verzi „super ultra alpha“. To jasně znamená, že je vše v prvopočátku. Dotyčný tvůrce se jmenuje Koushik Dutta a jeho práci můžete znát. Stojí totiž za úspěšnou aplikací ROM Manager. Samotná aplikace na zálohu bude umožňovat zálohování vašeho Androidu skrze webový prohlížeč do nějakého cloudu. V první fázi bude podporován hlavně Google Drive.

Mezi webovými prohlížeči budou podporovány Firefox a Chrome. Majitelé IE mají prostě smůlu. Ačkoliv bylo řečeno, že nebude potřeba root, tak se to týká jen finální verze, která ještě není hotová. Pokud chcete aplikaci otestovat, tak zatím root vyžaduje. Rozhodně držíme palce a snad se vše podaří. Z mého pohledu by se mohlo jednat o nejúspěšnější aplikaci pro zálohování na trhu. Pokud vás zaujala, tak můžete stahovat zde.

Zdroj: pocketdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vladislav Kubica

2. 1. 2013, 11:56

Už ať je to tady!!!! :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim