reklama

iOS 7 koncept: pár vylepšení pro příští verzi systému od Applu

iOS 7 koncept: pár vylepšení pro příští verzi systému od Applu
2013-01-18T14:30:07+01:00
• 18. 1. 2013
1

Andre Luis Moreira vytvořil koncept dílčích vylepšení pro příští verzi operačního systému iOS 7. Koncept byl vytvářen za pomoci Adobe Photoshop, Afterefects a Premiere. Moreira zapracoval na třech nových funkcích, které by si představoval v novém systému. Mělo by se jednat o funkci Quick Settings – přidávala by do systému možnost zobrazení nejčastěji používaných položek v menu nastavení. Tato funkce bude povědomá těm, kteří na svém iOS zařízení používají odemčený systém – Jailbreak.

Další funkcí je takzvaná App Flow Multitask, neboli jakési plovoucí okno, které by na celé obrazovce zobrazovalo náhled na spuštěné aplikace. Třetí funkcí je Dynamické nastavení, které by uživateli umožňovalo přímý „proklik“ do nastavení aplikace. V konceptu Quick Settings jsou také integrovány ovládací prvky hudebního přehrávače a rolovací seznam s přepínači.

Jak jsem uváděl na začátku, jedná se o koncept a z toho vyplývá, že tyto ukázky mohou, ale nemusí být zahrnuty v novém iOS 7. Podívejte se také na video, kde můžete vidět, jak by tato vylepšení mohla fungovat v praxi.

Zdroj: concept-phones.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Zdeněk Koutský

18. 1. 2013, 17:12

vypadá skvěle :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim