reklama

Ingress Realtime Map: Srovnejte si portály do latě

Ingress Realtime Map: Srovnejte si portály do latě
2013-01-06T11:33:13+01:00
• 6. 1. 2013
2

Je tomu už několik týdnů, co Google vypustil beta verzi hry Ingress. Hrát můžete jen pokud získáte pozvánku, a to lze udělat hned několika způsoby. Nejčastější se objevily v našem prosincovém článku.

O pár dní později jsme vydali článek, jehož účelem bylo vám pomoci při boji a spojování portálů. Dnes by mohl obsahovat novou aplikaci, kterou je Ingress Realtime Map. Již podle názvu můžeme usuzovat, že jde o určitou mapu portálů. Výhodou je, že, na rozdíl od oficiální aplikace Ingress, zde máte  možnost prohlížet si portály i několik stovek kilometrů daleko.

Po spuštění se musíte přihlásit do svého Google účtu a po úspěšném zadání přihlašovacích údajů si musíte najít oblast mapy, ze které chcete získat data. Následně zmáčknete tlačítko Download (první zleva v horní liště) a vše potřebné se stáhne. Po klepnutí na portál uvidíte levely jeho rezonátorů a také celkové vybití v procentech (hodnota Mitigation).

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

V nastavení pak lze omezit výpis údajů pouze na určitou frakci nebo si můžete zvolit nejnižší resp. nejvyšší level portálů, které se budou zobrazovat a spoustu dalších věcí. Celkově se dá říct, že samotná aplikace je mnohem více propracovaná než oficiální mapa na adrese http://ingress.com/intel/.

Zdroj: plus.google.com

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

Jiří Šimek

31. 1. 2013, 11:56

Proč byla tak skvělá aplikace stažena z marketu?

Honza Gál

14. 1. 2013, 3:49

Odkaz na aplikaci nefunguje.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim