reklama

Denně 79 ukradených iPhonů v Londýně

Denně 79 ukradených iPhonů v Londýně
2013-01-25T13:12:28+01:00
• 24. 1. 2013
3

Nejednomu z vás se určitě někdy stalo, že vám zloděj odcizil mobilní telefon, jelikož jde logicky o jednu z nejoblíbenějších věcí mezi moderními kapsáři. Nasvědčuje tomu i zpráva z minulého měsíce, kterou zveřejnila Metropolitní policie v Londýně, která mluví o 10 000 odcizených mobilních zařízení.

V souvislosti s těmito údaji spustili ve Velké Británii reklamní kampaň, aby upozornili uživatele na možná rizika. Apple iPhone jako jeden z nejpopulárnějších telefonů na trhu hraje hlavní roli ve více než polovině případů, což přesněji znamená, že pouze samotných iPhonu je odcizeno 79 kusů denně – nezanedbatelné množství ve srovnání s celkovým počtem 157 různých druhů telefonů.

Reklama Metropolitní policie upozorňuje na důležité kroky, které je potřeba učinitpro zabezpečení telefonu nebo tabletu, ale i klenotů, peněz a dalších cenností. Tyto reklamy startovaly se začátkem roku, kdy končily prázdniny a s tím opět začaly narůstat počty krádeží. Podle analýzy je překvapivě nejpravděpodobnější obětí muž ve věku od 20 do 30 let, jelikož ženy jsou ostražitější a nejsou tedy tomuto riziku tolik vystaveny.

Zdroj: cellular-news.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Přemysl Vaculík

VIP 25. 1. 2013, 11:54

Co udělat pro získání aktivačního kódu do hry Ingress?
Napsat na mail ingress@dotekomanie.cz a do předmětu vložit nadpis tohoto článku. V 18:00 náhodně vybereme výherce.

co takto link na tie reklamy?

Přemysl Vaculík

VIP 24. 1. 2013, 12:41

Bohužel není link. S největší pravděpodobností se jedná o pouliční kampaň.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim