reklama

Aktualizace WP8 ‚Portico‘ pro Lumie 820 a 920

Aktualizace WP8 ‚Portico‘ pro Lumie 820 a 920
2013-01-18T08:53:00+01:00
• 18. 1. 2013

Nokia tuto aktualizaci systému Windows Phone 8 zvanou ‚Portico‘ uvolnila pro americký trh již v prosinci a nyní se konečně dočkají i majitelé po celém světě. Nebude se jednat o rychlé šíření, ale právě v těchto dnech někteří získávají kýženou aktualizaci, která opravuje několik chyb v systému a také přidává funkce.

V první řadě je zde vyřešen problém s rozmazanými fotografiemi, které byly pořízeny za denního světla. Došlo k potlačení tohoto nechtěného efektu a měla být navýšena celková kvalita fotek. Změny souvisí i s Wi-Fi, kde se již mobil nebude odpojovat při zhasnutí displeje.  Taktéž práce s příchozími hovory získává novinku, kde již majitelé mohou využívat funkci odmítnutí s následným posláním SMS, což se hodí pro informování, že třeba mají zavolat později. U SMS přibyla funkce pro označení všech zpráv, díky čemuž je můžete hromadně smazat.

Celkově bylo vylepšeno několik dalších chyb a samozřejmě i stabilita systému Windows Phone 8. Prozatím neznáme přesný plán šíření aktualizace ‚Portico‘, ale je zde zmínka o tom, že by se měl každý majitel dočkat do poloviny března. Pokud zaznamenáte dostupnost u vašeho modelu, tak budeme rádi, když nás informujete.

Nokia Lumia 820 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Nokia Lumia 920 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim