reklama

Apple a Intel pracují na „chytrých“ hodinkách Spekulace

Apple a Intel pracují na „chytrých“ hodinkách [Spekulace]
2012-12-28T10:51:54+02:00
• 28. 12. 2012

Z Asie prosakují jisté zvěsti o spolupráci společností Apple a Intel na konceptu hodinek, které by měly disponovat 1,5″ displejem a pohánět by je měl samotný systém iOS. Zdali je to snaha společnosti Apple přinést něco nového a velkolepého, těžko říct. Každopádně dle zvěstí by se tento produkt mohl objevit na trhu již v polovině příštího roku. Co se technických specifikací týče, tak zde toho zatím moc nevíme.

Spekuluje se o tom, že by hodinky měly disponovat PMOLED (Passive Matrix OLED) technologií. Také není úplně jasné, proč Apple zrovna spolupracuje s Intelem a co by z této spolupráce mohlo vzejít. Teoreticky by se mohlo jednat o multifunkční dotykové zařízení,  jaké můžeme vidět třeba ve sportovní sféře a podobně. Mohlo by se jednat o zařízení, které bude možná přes rozhraní Bluetooth propojené s vaším iPhone a bude do něj přenášet různé informace. Možností se nabízí mnoho a je těžké odhadnout opravdové záměry. Možná v následujících týdnech budeme moudřejší a budeme vám schopni přinést reálnější informace.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Android geek, android root experimentátor, blogger, příležitostný bajker. Závislák na dobré kávě a dobrém vínku. Požitkář, snílek a srdcař ..... alespoň toto se o mě říká. Mám rád nové věci, impulsy. Mám rád změnu, protože ta znamená život.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim