reklama

Apple a Intel pracují na „chytrých“ hodinkách Spekulace

Apple a Intel pracují na „chytrých“ hodinkách [Spekulace]
2012-12-28T10:51:54+02:00
• 28. 12. 2012

Z Asie prosakují jisté zvěsti o spolupráci společností Apple a Intel na konceptu hodinek, které by měly disponovat 1,5″ displejem a pohánět by je měl samotný systém iOS. Zdali je to snaha společnosti Apple přinést něco nového a velkolepého, těžko říct. Každopádně dle zvěstí by se tento produkt mohl objevit na trhu již v polovině příštího roku. Co se technických specifikací týče, tak zde toho zatím moc nevíme.

Spekuluje se o tom, že by hodinky měly disponovat PMOLED (Passive Matrix OLED) technologií. Také není úplně jasné, proč Apple zrovna spolupracuje s Intelem a co by z této spolupráce mohlo vzejít. Teoreticky by se mohlo jednat o multifunkční dotykové zařízení,  jaké můžeme vidět třeba ve sportovní sféře a podobně. Mohlo by se jednat o zařízení, které bude možná přes rozhraní Bluetooth propojené s vaším iPhone a bude do něj přenášet různé informace. Možností se nabízí mnoho a je těžké odhadnout opravdové záměry. Možná v následujících týdnech budeme moudřejší a budeme vám schopni přinést reálnější informace.

Zdroj: pocketnow.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat