reklama

Samsung Ativ S nabírá zpoždění. Zřejmě přijde až v únoru

Samsung Ativ S nabírá zpoždění. Zřejmě přijde až v únoru
2012-12-10T08:55:40+01:00
• 10. 12. 2012

Na trh s Windows Phone telefony se po uvedení verze 8 chystalo hned několik výrobců. Své přístroje zatím představila Nokia, HTC a Samsung. Ve světě se aktuálně prodávají telefony Nokia (Lumia 920 a 820) a HTC, u nás jsou pak zatím dostupné pouze telefony od HTC (modely 8X a 8S). Samsung svůj model Ativ S předvedl už na veletrhu IFA, ale zatím ho nikde neuvedl do prodeje.

1

Původně se měl telefon na vybraných trzích prodávat ještě před Vánoci a ve zbytku světa včetně České republiky jsme se měli dočkat v lednu. Ani tyto termíny se ale zřejmě nestihnou a telefon tak dorazí až v únoru. Oficiálním důvodem by měl být nedostatek displejů, jelikož výrobu údajně značně zatěžuje zájem o zařízení s Androidem.

Z trojice vlajkových lodí HTC 8X, Nokia Lumia 920 a právě Samsung Ativ S bude telefon od Samsungu jediným, který nestihne předvánoční nákupní horečku. Pokud ale na telefon, který může zaujmout například displejem s uhlopříčkou 4,8” s rozlišením 720p nebo podporou microSD karet, stále vytrvale čekáte, můžete se zatím podívat na nová oficiální promo videa, která Samsung vydal.

Zdroje: pocketnow.com, sammobile.com, phonearena.com

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim