reklama

Motiongraph aneb jednoduchá tvorba animací aplikace

Motiongraph aneb jednoduchá tvorba animací [aplikace]
2012-12-14T08:59:22+02:00
• 14. 12. 2012

V týdnu Sony uvedlo na Google Play zajímavou aplikaci, která umí vytvořit opakující se animaci. Výsledný animovaný obrázek je tvořen z pevného obrazu, kde se neočekává pohyb a druhá část se zvýrazní. Výsledek se zkombinuje do několikasekundového animovaného GIFu. Během pořizování záznamu můžete nastavit několik vlastností scény – zvýšit expozici, zapnout přisvětlovací diodu a hlavně nastavit ostření. To doporučuji nastavit pevně, protože jinak během záznamu dochází k rušivému přeostřování.

V konečné fázi si můžete pohrát s rychlostí, a pak jen sdílet na Twitter nebo Facebook. Váš výtvor uvidí ostatní uživatelé této aplikace, pokud se rozhodnete pro veřejné sdílení. Pokud vám vysvětlení, jak tato aplikace funguje, přišlo těžkopádné, tak je tu pro vás ještě oficiální video.

 

logo-app motiongraph Sony Digital Network Applications, Inc. 0,83 US$ ANDROID

Zdroj: blogs.sonymobile.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim