reklama

Motiongraph aneb jednoduchá tvorba animací aplikace

Motiongraph aneb jednoduchá tvorba animací [aplikace]
2012-12-14T08:59:22+01:00
• 14. 12. 2012

V tĂ˝dnu Sony uvedlo na Google Play zajĂ­mavou aplikaci, která umĂ­ vytvoĹ™it opakujĂ­cĂ­ se animaci. VĂ˝slednĂ˝ animovanĂ˝ obrázek je tvoĹ™en z pevnĂ©ho obrazu, kde se neoÄŤekává pohyb a druhá část se zvĂ˝raznĂ­. VĂ˝sledek se zkombinuje do nÄ›kolikasekundovĂ©ho animovanĂ©ho GIFu. BÄ›hem poĹ™izovánĂ­ záznamu mĹŻĹľete nastavit nÄ›kolik vlastnostĂ­ scĂ©ny – zvýšit expozici, zapnout pĹ™isvÄ›tlovacĂ­ diodu a hlavnÄ› nastavit ostĹ™enĂ­. To doporuÄŤuji nastavit pevnÄ›, protoĹľe jinak bÄ›hem záznamu docházĂ­ k rušivĂ©mu pĹ™eostĹ™ovánĂ­.

V konečné fázi si můžete pohrát s rychlostí, a pak jen sdílet na Twitter nebo Facebook. Váš výtvor uvidí ostatní uživatelé této aplikace, pokud se rozhodnete pro veřejné sdílení. Pokud vám vysvětlení, jak tato aplikace funguje, přišlo těžkopádné, tak je tu pro vás ještě oficiální video.

 

logo-app motiongraph Sony Digital Network Applications, Inc. 0,83 US$ ANDROID

Zdroj: blogs.sonymobile.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim