reklama

Modern Combat 4 je venku, ale neoficiální cestou a dříve

Modern Combat 4 je venku, ale neoficiální cestou a dříve
2012-12-02T18:33:50+01:00
• 2. 12. 2012

Dnes je běžnou záležitostí konzolí a počítačů, že hotové herní tituly se dostanou ven dříve, než je zahájen oficiální prodej. To přispívá warez scéně, která dokáže poskytnout hry v předstihu. Jestli jde o chybu vývojářů, to nechám posoudit na každém z vás. Hry na mobilní telefony jsou dostupné na internetu také, ale jde o zálohy, které se vytvoří na základě hry stažené z digitálního obchodu. Uměle se vytvářejí diskuse, která platforma je z pohledu pirátství horší, ale je to téměř identické. Co však dosud nebylo zvykem, je únik mobilní hry Modern Combat 4: Zero Hour, který bude Gameloft hodně mrzet.

Na internetu se šíří finální verze, čemuž nasvědčuje jak velikost, která je necelé 2 GB, tak verze 1.0, která se měla původně objevit v distribuci až ke konci roku. Tohle budou hořké Vánoce nejen pro vydavatele Gameloft, ale také vývojářský tým, který na hře tak urputně pracoval.

Zdroj: svetaplikaci.tyden.cz

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim