reklama

Apple má nový patent na design SIM konektoru

Apple má nový patent na design SIM konektoru
2012-12-27T11:15:32+01:00
• 27. 12. 2012
2

Kalifornská společnost Apple zřejmě získala další cenný patent, tentokrát od United States Patent and Trademark Office. Zatímco oficiální název patentu hovoří o konektoru na Mini-SIM kartu, tak součástí technologie budou i další typy SIM karet, jako je například Micro-SIM, takže bude ve skutečnosti fungovat s jakkoli velkou SIM kartou.

Podle patentu konektor umožní snadné vložení a vyjmutí SIM karty z telefonu a je odolný vůči poškození, které by mohlo vzniknout nesprávným vložením SIM karty. Nabídne také „spolehlivou mechanickou výdrž“. Za tento patent, o který bylo zažádáno již ve třetím čtvrtletí 2010, jsou zodpovědní pánové Zheng Gao, Benjamin Rappoport, a Steve McClure.

Jak je patrné z obrázku, získaný patent nebude platný pouze na iPhony či iPady, ale zahrnuje i zařízení, jako jsou MacBooky Pro, různé monitory nebo dokonce televizory.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

to sou hovada

Tohle měl už Siemens ve svém odolném telefonu někdy před deseti lety…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim