reklama

Casio představil chytré hodinky G-Shock s Bluetooth

Casio představil chytré hodinky G-Shock s Bluetooth
2012-12-10T16:16:02+01:00
• 10. 12. 2012
1

Casio, výrobce světoznámých hodinek G-Shock, oficiálně rozšířil svou rodinku o model, jehož součástí je i Bluetooth, který slouží pro komunikaci s mobilními zařízeními od společnosti Apple. Právě tento představený typ by měl být přímým soupeřem modelu Pebble na poli chytrých hodinek, ačkoliv G-Shock hodinky se mohou převážně čadit do kategorie o třídu výše.

Hodinky G-Shock s podporou Bluetooth se příliš neliší od těch klasických, a tak se společnost Casio stále snaží držet svou tradici. Mezi jeho specifikace lze zařadit vodotěsnost do 200 m a Bluetooth ve verzi 4.0, která je význačná svou vysokou přenosovou rychlostí a nízkoenergetickými nároky. Po spárování s vaším iPhonem můžete na svých chytrých hodinkách automaticky nastavit vlastní čas, dále vás upozorní na příchozí hovor nebo e-mailovou poštu a nakonec dokáže i vyhledat váš iPhone.

Bohužel hodinky v současné době spolupracují pouze s iPhony z posledních dvou generací, a to modely 4S a 5. Důvodem je právě využití novější generace bluetooth technologie. Casio slibuje při použití obyčejné hodinkové baterie výdrž až 2 roky, přičemž připojení k bluetooth nesmí přesáhnout 12 hodin za den.

Jestliže vás zajímá jejich cena a dostupnost, tak se pohybuje na 180 dolarech (tj. v přepočtu 3 469 Kč) a jsou k dostání v omezeném množství u vybraných prodejců.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

bodla by podpora androidu :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim