reklama

BlackBerry L Series v celé své kráse

BlackBerry L Series v celé své kráse
2012-12-13T09:40:11+01:00
• 13. 12. 2012
1

Kanadská společnost RIM má takřka poslední šanci na to, aby nějakým způsobem zaujala stávající zákazníky a nalákala nové. Většinou u firem můžeme vidět, že své produkty a novinky tají do poslední chvíle a občas se objevují „úniky“ pro lákání veřejnosti. U RIMu je to trochu jiné, jelikož se chlubí nadcházejícím systémem BB10 snad všude a o mobilech ani nemusím mluvit.

Nyní se konečně objevují pěkné a detailní fotografie BlackBerry L Series vedle vývojářské verze Dev Alpha B. Již od prvního pohledu mi tato novinka připomněla nejnovější iPhone 5. Rozhodně se bude jednat o podobné mobily, byť systém mají odlišný. Pokud přimhouřím oči nad nějakou podobností, tak musím uznat, že se jedná o pěkné zařízení, které má elegantní a střídmý design.

Aby to nebylo jen o fotkách, tak tu máme i video s detailní ukázkou tohoto smartphonu. Samozřejmě zde mohou být pochybnosti o pravosti, ale s největší pravděpodobností se díváte na finální verzi, která bude představena na začátku příštího roku. Máme se vůbec na co těšit? Možná tak na cenu a dostupnost na světovém trhu.

Zdroje: gsmarena.com, engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jan Polášek

13. 12. 2012, 13:47

Podobnost s iP5? vždyť vypadají úplně jinak!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim