reklama

ZTE rozjíždí aktualizaci na Android 4.2

ZTE rozjíždí aktualizaci na Android 4.2
2012-11-26T08:02:37+01:00
• 26. 11. 2012
1

Asi si říkáte, že když chcete mít nejaktuálnější systém ve smartphonu, tak musíte jít přímo ke zdroji. Tím samozřejmě myslím řadu Nexus, kde je zvykem, že aktualizace dorazí nejpozději v horizontu několika dnů maximálně týdnů od vydání nového systému.

I jiných smartphonů jsme si zvykli na zpoždění, které je někdy až tak velké, že aktualizaci raději firma odpíská a majitelé se nakonec nedočkají. V tuto chvíli neexistuje výrobce, který by nějakým způsobem spěchal s modernizací, ale asi jeden začíná vybočovat z řady.

ZTE nyní oficiálně oznámilo, že v tuto chvíli míří aktualizace na Android 4.2 na jeden z jeho modelů. Tím je ZTE N880E a jedná se o první vlaštovku. Pokud chcete zapátrat po tomto modelu a podívat se na jeho cenovku, tak vás zklamu. U nás se neprodává. Jeho domovina je v Číne, kde se ho prodalo přes 1 milión kusů.

Tomu říkám rychlost. Google představil Android 4.2, uvolnil jej k aktualizaci třeba pro Galaxy Nexus a už se objevil výrobce, který aktualizuje jeden ze svých modelů v tom samém měsíci. Dokonce se ZTE nechalo slyšet, že to není jediný model, a tak se updatu dočkají i jiné smartphony. Dočkají se někteří majitelé ZTE mobilu u nás Androidu 4.2 ještě do konce roku? To zatím nevíme. Rozhodně je to velmi příjemný krok správným směrem. Někteří výrobci by se mohli učit.

Zdroj: zte.com.cn

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Kříž

26. 11. 2012, 8:23

tak pokuď to takhle budou mít i do budoucna, tak si od nich něco koupím

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim