reklama

ZTE Grand X Pro – novinka bez tlačítek

ZTE Grand X Pro – novinka bez tlačítek
2012-11-18T12:02:19+01:00
• 18. 11. 2012

ZTE již dávno nepatří mezi výrobce produkující jenom levné mobily a smartphony. Občas představí i top model, který se může rovnat konkurenčním zařízením. Možná si pamatujete model Grand X, který byl vybaven Tegrou 2 a qHD displejem s úhlopříčkou 4,3 palce.

Nyní se zdá, že se ZTE pustilo do následovníka, u kterého se dá předpokládat spíše nižší cena. Bohužel zatím neznáme přesné specifikace, ale Twitter účet @evleaks nabídl render novinky nesoucí název Grand X Pro. Můžete a nemusíte věřit, ale právě na tomto účtu se objevily už několikrát fotografie nebo render smartphonu dříve, než byl vůbec představen.

U obrázku vám může být jasné, že se jedná o mobil bez tlačítek, takže jde ve stopách Nexusů. Zřejmě se jedná o dobrou volbu, jak se odlišit od konkurence. Stále není mnoho mobilů, které by se spoléhaly jen na tlačítka na displeji. Velikost napovídá, že se nebude jednat o nejmenší mobil, takže úhlopříčka může být větší než 4,3 palce. Navíc bych odhadoval, že tentokrát se bude jednat o HD displej.

Zbylé specifikace jsou nám zatím neznámy, ale asi už nemusíme očekávat Tegru, a to ani v nejnovější verzi. Značí slovíčko Pro snad Qualcomm Snapdragon S4 Pro? To nevíme. Jak se vám líbí?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim