reklama

Velké plány Sony, pomohou?

Velké plány Sony, pomohou?
2012-11-08T13:00:27+01:00
• 8. 11. 2012
2

Společnost Sony dříve spolkla jednoho z nejstarších výrobců mobilů, kterým je samozřejmě Ericsson. Ačkoliv přerod staronové společnosti byl ukončen teprve nedávno, musí se tato firma poprat s finančními výsledky, které jí zatím nepřejí.

Již jsme vás informovali o tom, že restrukturalizační procesy jsou v plném proudu a cílem je samozřejmě oživení a uzdravení celé firmy. Změny se netýkají jen mobilní divize, ale ani toto zřejmě nestačí. Ačkoliv se současné modely těší úspěchu, Sony bude muset přidat.

Vše bude záviset na příštím roce a na tom, jak moc osloví zákazníky. V tuto chvíli víme již o několika chystaných modelech, ale zajímavější čísla se týkají celkových dodávek. Sony plánuje příští rok prodat 50 miliónů mobilů. Letošní predikce jsou na čísle 35 miliónů, což je o polovinu více než předcházející rok. Bohužel sama firma nemá dostatečné kapacity na takovou dodávku bez toho, aby nemusela vybudovat další továrny. Zde mají pomoci firmy jako Foxconn, které mají vykrýt mezi 30 až 40 % výroby. Podaří se naplnit takové plány?

Zdroj: digitimes.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Já myslím, že se jim to podaří, musí ale jít i do Win8

Jan Kříž

8. 11. 2012, 13:50

Sony má velký potenciál a tak si myslím že to zvládne, ať už se to týká telefonů nebo konzolí 

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim