reklama

Microsoft Surface a jeho odolnost

Microsoft Surface a jeho odolnost
2012-11-25T09:54:49+01:00
• 25. 11. 2012
1

Už jsme četli spoustu článků, že tablet od firmy Microsoft je velice odolný. I samotný Steven Sinofsky ukázal, že se dá použít i jako skateboard, byť to není na dlouhé a extrémní jízdy. Je tu i případ, že si nějaký člověk nechal Surface na střeše auta a odjel. Ten spadl, jen se trošku poškrábala záda tabletu, ale vše plně funkční.

Nechci se teď bavit o softwaru či hardwaru, ale pouze o odolnosti tohoto tabletu. Je tu hodně možností jak všechny mobilní zařízení jdou zničit. Ať už velkými nárazy, či známým „blendováním“ (strčit do mixéru). V tomto videu však uvidíte zimu, horko, vodu a další věci, jak jde Microsoft Surface zničit.

Drop testy jsou také součástí zkoušky odolnosti. Proto jsem ho také sem zařadil. Uvidíte nejprve spadnou Surface na záda, poté na roh tabletu a nakonec na přední část, která je pokryta sklem. Všechny tyto tři pády jsou z výšky 4 stop, což je 1.2 metru. Dalo by se to považovat za normální výšku držení mobilních zařízení při stání či chození. Koukněte se, co se stane s Microsoft Surface RT.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Jan Polášek

25. 11. 2012, 19:10

But… will it blend? :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim