reklama

Legenda HD2 stále žije

Legenda HD2 stále žije
2012-11-30T09:00:29+01:00
• 30. 11. 2012
2

Kolik aktualizací jste dostali od svého výrobce smartophonu? Většinou vám nezbude nic jiného, než se obrátit na komunitu a hledat způsoby, jak udržet mobil co nejaktuálnější. Pokud se v této oblasti vyznáte a máte aspoň základní informace, tak vám zajisté neušla legenda mobilního světa HTC HD2 (2009), která byla dodávaná s Windows Mobile 6.5.

Na tomto unikátním modelu se vystřídaly snad všechny mobilní operační systémy a dokonce jsme zde mohli vidět i ty ze světa běžných PC. Tentokrát dostál tento model své pověsti a získává port systému Windows Phone 8.

Zdá se vám to nespravedlivé, že takový pradědeček získal nejnovější verzi WP? Bohužel je to tak a svědčí to jen o jeho kvalitách, které se hodí i na dnešní moderní dobu. Prozatím se jedná o brzkou portaci a ne vše funguje tak, jak má, ale jak známe komunitu, tak jí bude stačit nějaký čas, aby vše dotáhla do použitelného stavu.

Zde jde vidět, že ne vždy potřebujete nejnovější hardware na aktuální operační systém. Bohužel tato zajímavost asi naštve třeba majitele mobilu LG Optimus 7, jelikož oni nezískají ani aktualizaci na WP 7.8. Bude zajímavé sledovat, kdy HTC HD2 dojde dech a kdy už nezvládne držet krok s dobou. Dnes si dovolím říct, že tato legenda předběhla dobu. Co myslíte?

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

mám ho doma a do doby než mi praskl displej jsem co týden měl jiný operační systém a tolik verzí androidu … mobil na kterej jen tak nezapomenu a doopravdy nelituju tech 4000 co jsem za nej tenkrat dal :)

Jiří Doubravský

30. 11. 2012, 16:13

jak se do pouzitelneho stavu dotahuje uzavreny os, kdyz na nem legalne nemuzete prakticky nic zmenit?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim