reklama

Huawei Device: Oficiálně v Česku na Facebooku

Huawei Device: Oficiálně v Česku na Facebooku
2012-11-16T15:18:46+02:00
• 16. 11. 2012

Česká pobočka Huawei Device včera prostřednictvím tiskové zprávy oznámila oficiální vstup na sociální síť Facebook. Fanoušci se tak můžou těšit (nejen) na bližší a čerstvější informace ohledně tohoto výrobce, který nebyl doposud českému trhu příliš nablízku, co se týče podpory.

Společnost Huawei Device Česká republika spustila svůj oficiální profil s názvem Huawei Device Česko na sociální síti Facebook. Tímto získávají zákazníci a fanoušci značky Huawei pohodlný způsob, jak s výrobcem přímo komunikovat. Na stránce najdete veškeré aktuální informace a zajímavosti o značce a produktech, které jsou u nás k dispozici.

„Věříme, že nám sociální sítě a zahájení komunikace s našimi zákazníky a fanoušky na Facebooku pomohou jednak zvýšit kvalitu našeho zákaznického servisu a zároveň dále posílit povědomí o značce Huawei,“ říká Lincoln Lin, Senior Marketing Manager Huawei Device pro region CEE a Nordic.

Profil taktéž bude fungovat jako zákaznické centrum, jak jsme na Facebooku zvyklí u většiny výrobců, kde registrovaní uživatelé mohou podávat jakékoliv dotazy a připomínky, na které jim budou produktoví specialisté a ambasadoři značky odpovídat a radit s případným řešením daného problémů. Do budoucna se fanoušci můžou těšit na spuštění dalších záložek, kde budou prezentovány jednotlivě produkty nebo například na zajímavé soutěže a kvízy o hodnotné ceny.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat