reklama

HTC Deluxe DLX možná do Evropy nedorazí

HTC Deluxe DLX možná do Evropy nedorazí
2012-11-25T13:57:47+01:00
• 25. 11. 2012
2

Vývoj připravovaného modelu HTC s označení Deluxe DLX možná nabírá nový obrat. Vypadalo to, že tento telefon dorazí i do Evropy, ale nyní se objevují spekulace, které tvrdí opak. Na německé Facebook stránce HTC jeden z fanoušků zaslal dotaz, jak to bude s prodejem. Dostalo se mu odpovědi, že telefon do Evropy nepůjde. Zdali tomu tak bude, nebo je to jen fáma, která má mít jen marketingový efekt, je nyní těžké odhadnout.

Jak již bylo psáno na našem webu, mělo by se jednat o mezinárodní verzi smartphonu HTC Droid DNA a  japonskou verzi Buttefly J. Deluxe by měl mít stejně jako jeho bratříčci 5 palcový Super LCD3 FULL HD displej ( 1920 x 1080 ), čtyřjádrový procesor Snapdragon taktovaný na frekvenci 1,5 Ghz  a 2 GB RAM. Očekávat lze také to, že telefon pojede na operačním systému Jelly Bean. Rozhodně tento kousek nebude žádný drobeček a zdá se, že HTC těmito modely chce konkurovat Samsungu a jeho modelům Note a Note II. Pokud HTC zvolí správnou politiku prodeje a cena nebude nikterak přemrštěná, mohl by to být konkurent vskutku oprávněný. Uvidíme.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Android geek, android root experimentátor, blogger, příležitostný bajker. Závislák na dobré kávě a dobrém vínku. Požitkář, snílek a srdcař ..... alespoň toto se o mě říká. Mám rád nové věci, impulsy. Mám rád změnu, protože ta znamená život.

Komentáře

To by byla škoda, tohle je fakt libovej kousek…

Pavel Kříž

25. 11. 2012, 16:15

včem mají ty výrobci problém a vybírají si, kde se bude prodávat?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim