reklama

HTC Deluxe DLX: Další nové oficiální snímky

HTC Deluxe DLX: Další nové oficiální snímky
2012-11-23T11:45:16+00:00
• 23. 11. 2012
Thumbnail1

Nedávno uniklý snímek připravovaného modelu Deluxe od společnosti HTC nebyl rozhodně tím posledním, jelikož do popředí se opět dostává další várka fotografií, které nahrávají tomu, že se brzy tento smartphone objeví i na našem mezinárodním mobilním trhu.

Fotografie bohužel nic nevypovídají o specifikacích a pouze potvrzují varianty barevných provedení, které budou v černé, hnědé a bílé. Samotný zdroj tvrdí, že v prodeji bude známý pod označením HTC Deluxe DLX.

Půjde tak o mezinárodní verzi amerického modelu HTC Droid DNA a japonského HTC Butterfly, mezi jejichž hlavní specifikace můžeme zařadit 5palcový Super LCD Full HD displej, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 o frekvenci 1,5 GHz a 2GB paměť RAM.

Stále je velkou neznámou cenovka nebo to, zda si HTC Deluxe odbije svou premiéru na jedné z velkých událostí, jako jsou veletrhy CES nebo MWC 2013. Podle zdroje bychom měli očekávat více bližších informací už 6. prosince, takže se máme určitě na co těšit!

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

to vážně nechápu, tím že bude HTC vydávat skoro každý měsíc nový model situaci rozhodně nrzáchrání spíš zhorší…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit