reklama

Archos Arnova FamilyPad s úhlopříčkou 13,3 palce

Archos Arnova FamilyPad s úhlopříčkou 13,3 palce
2012-11-22T09:25:21+01:00
• 22. 11. 2012
1

Když se rozhodujete nad koupí tabletu, jedním z hlavních parametrů je zajisté úhlopříčka displeje. V současnosti naleznete na trhu opravdu širokou škálu rozměrů, které se pohybují v rozmezí 7 až 10,1 palců. Nyní budete mít možnost si pořídit novinku od Archosu řadící se do té největší kategorie.

Název tabletu je Archos Arnova FamilyPad a má displej o úhlopříčce 13,3 palce, což je přibližně 33 cm. V tuto chvíli si již pokládám otázku, jestli to není trochu moc, ale název napovídá, k čemu je vlastně určen. Nepočítá se, že by se stal běžnou pomůckou při práci a hlavní využití si má najít v rodině.

Bohužel pro plné využití mezi členy rodiny nedisponuje nejlepší verzí systému. Obsahuje pouze Android 4.0 a asi se shodneme, že by mu slušela verze 4.2 s uživatelskými profily. pokud se podívám na samotné specifikace, tak neohromí asi nikoho. Jedná se v dnešní době spíše o podprůměr. Rozlišení displeje je pouze 1280 x 800 pixelů, procesor má pouze jedno jádro a frekvenci 1 GHz. Paměť RAM  naštěstí dosahuje alespoň na 1 GB a interní úložiště, které můžete rozšířit o microSD karty, má kapacitu 8 GB.

Vybavenost je poměrně slušná, jelikož v základu najdete Wi-Fi, konektor pro sluchátka, microUSB, HDMI výstup a dvě 2MPx kamery. Váha se zastavila na 1,3 kg a Archos slibuje až 10hodinovou výdrž na jedno nabití. Pokud k tomu všemu připočítáme cenu £274,99, tak se jedná o zvláštní seskupení. Prozatím je hlášena dostupnost pouze ve Velké Británii, a to na měsíc prosinec. Je pro vás cenovka pod 9 000 Kč přijatelná za tento velký rodinný tablet?

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Kde je mozne takovy pristroj koupit? 
Dekuji za re.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim