reklama

Android 4.2: hodiny, zvuky a všechny tapety

Android 4.2: hodiny, zvuky a všechny tapety
2012-11-03T10:52:06+01:00
• 3. 11. 2012
3

Mnozí již netrpělivě čekají, až se nový LG Nexus 4 dostane do prodeje a budou si moci užit nejnovějších funkcí, které si pro nás Google připravil v novém Androidu. Když se dnes podíváme na poslední dva měsíce, tak nás jeho představení nepřekvapilo, jelikož tentokrát unikla předprodejní verze, a tak jsme věděli téměř vše. Nyní mnozí již využívají aplikaci PhotoSphere či inovovanou klávesnici.

Tentokrát tu pro vás máme aplikaci hodin, která získala nový design. Je čistší a o poznání jiný než v Androidu 4.1. Můžete si také všimnout jiného písma v samotné aplikaci. Nechybí zde časovač ani stopky. Pro instalaci potřebujete mít root a také komunitní verzi Androidu. Prozatím je hlášeno, že fungují na Galaxy Nexus, ale pokud se odhodláte k vyzkoušení na jiném zařízení, dejte nám vědět do komentářů. Stahovat můžete zde.

Navíc si můžete stáhnout všechny zvuky ze 4.2 Jelly Bean. Máme tu pro vás také kompletní galerii tapet, na které se můžete podívat a případně si nějakou uložit z naší galerie, nebo můžete využít možnosti stažení celého balíčku z tohoto odkazu.

Zdroje: droid-life.com, androidtaskforce.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Xperia Mini Pro, nedodělaná CM10 FXP 145, widget fachčí, aplikace Hodiny při obrazovce s nastavením budíku spadne. Ale původní analogové hodiny se mi líbily více :-)

Nechybí tam ta originální žlutá? http://static.nexus-lab.com/wp-content/uploads/2012/10/ZAqF51.jpg

Přemysl Vaculík

VIP 3. 11. 2012, 16:55

Díky, doplněno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim