reklama

Aktualizace Windows Phone 8 Apollo Plus?

Aktualizace Windows Phone 8 Apollo Plus?
2012-11-27T10:30:02+02:00
• 27. 11. 2012

Podle spekulací by se tento týden mohli dočkat majitelé Windows Phone telefonů aktualizace na verzi 7.8. Bohužel to vypadá, že například model LG Optimus 7 nezíská nejnovější systém, což by znamenalo letmé ukončení podpory. Máme tu ale zajímavou zprávu pro majitele WP 8 modelů.

Objevila se informace, že Microsoft pracuje na updatu, který ponese název Windows Phone 8 Apollo Plus. Prozatím se předpokládá jeho dostupnost v prvním kvartálu příštího roku a jeho oficiální ohlášení se asi plánuje na veletrh MWC. Pokud očekáváte nějaké razantní změny, tak vás zklamu, jelikož nová verze bude jen minoritním vylepšením stávající verze. Měla by obsahovat veškeré opravy chyb, které se například týkají Wi-Fi nebo zvuku.

Možná jedinou zásadní novinkou bude podpora VPN, která v současné verzi chybí. Dokonce se objevují informace o notifikačním centru, ale zde nejsou bližší informace nebo náhledy, jak by mělo asi vypadat.

Zároveň by se mělo jednat také o pokus a test aktualizace skrze bezdrátové připojení, tedy takzvanou OTA aktualizaci. To je obrovská výhoda, která je dnes považována za standard u moderních systémů. Všechny tyto spekulace pochází ze zprávičky na Twitteru, která rozběhla celý kolotoč informací.

Zdroje: theverge.com, technobuffalo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat