reklama

Samsung Galaxy Music oficiálně představen

Samsung Galaxy Music oficiálně představen
2012-10-10T08:38:33+02:00
• 10. 10. 2012
2

Nedávno jsme vás informovali o novince, která by se měla objevit na vánočním trhu. Samsung ji ale v tichosti bez bouřlivých ovací představil dnes a nese název Samsung Galaxy Music. Nečekejte našlapanou pecku, která by vás měla ohromit. Na druhou stranu se jedná o dobrý low-end.

V základu najdete třípalcovĂ˝ displej s minimálnĂ­m rozlišenĂ­m 240 x 320 pixelĹŻ technologiĂ­ pouze TFT. Na zdanĂ­ stranÄ› naleznete 3MPx kameru bez blesku a s fixnĂ­m fokusem. Procesor nenĂ­ oficiálnÄ› znám, ale rozhodnÄ› se bude jednat o jednojádrovĂ˝ s maximálnĂ­m taktem 1 GHz. Paměť RAM je 512 MB, coĹľ má svĹŻj dĹŻvod – tento maliÄŤkĂ˝ mobil má v sobe Android 4.0 ICS, coĹľ je celkem neobvyklĂ© u tĂ©to kategorie i v dnešnĂ­ dobÄ›.

Interní paměť je pouze 4GB s možností rozšíření microSD karty. Baterie získala kapacitu pouze 1300 mAh. Zajímavostí je, že na přední straně najdete dva reproduktory, které jsou podpořeny technologiemi Sound Alive, SRS a Smart Volume. Pro poslech rádia vám poslouží zabudovaná anténa.

K dispozici bude v několika barevných variantách a navíc se objeví verze s možností dvou SIM karet. Bohužel neznáme koncovou cenu, ale zajisté se bude jednat o letošní nejlevnější smartphone dodávaný s Androidem ICS.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jan Polášek

10. 10. 2012, 10:00

Dat resolution! to je strašné, proč QVGA? to nemohli obětovat dolar a hodit tam HVGA?

no pokud bude na přehrávání hudby opravdu kvalitní tak si ho jako druhy telefon rád pořídím, tedy pokud bdue příznívá cena, myslím že ten Android ICS bude trochu táhnout více uživatelu, i mě kdy na moje HTC Desire Z už nevydali aktualizaci na nejnovější android. Škoda :(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit