reklama

RIM nabídne v BlackBerry 10 hudbu od 7digital

RIM nabídne v BlackBerry 10 hudbu od 7digital
2012-10-19T09:00:28+01:00
• 19. 10. 2012
2

Společnost RIM na tom není zrovna nejlépe a veškerou svou pozornost upírá na nadcházející BlackBerry 10. Prozatím víme o dvou smartphonech, ale ve výsledku se může ještě hodně věcí změnit. Za poslední rok celý systém vybavuje patenty, technologiemi a službami, které mají pomoc BB10 a nakonec také celé společnosti.

V tuto chvíli má mít kanadský výrobce podepsanou smlouvu se společnosti 7digital, která by měla poskytovat hudební obsah a zajišťovat i službu s tím spojenou. Ve své nabídce má přes 22 miliónů skladeb, což je již dobrý základ. Navíc hudba je DRM-Free a MPC mají datový tok 320kbps. Už z toho jste mohli pochopit, že hudba se bude rovnou stahovat, takže nebudete omezeni na jedno zařízení.

Seznam zemí, kde by měla být služba dostupná: USA, Velká Británie, Kanada, Evropa (nespecifikováno), Austrálie, Nový Zéland, Jižní Amerika a další

Zatím všechny podobné zprávy nasvědčují tomu, že BB10 bude jedna z nejvybavenějších platforem vůbec. Bohužel se musíme ptát, jestli to bude k něčemu dobré. K prvnímu oficiálnímu představení a k prodeji má dojít až v Q1 2013, a to už může být pozdě. Uspěje RIM, nebo pomalu končí jeho existence?

Zdroj: slashgear.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomáš Hubálek

19. 10. 2012, 10:25

Podle mě můžou uspět, pokud se nepokusí napodobovat ostatní, ale půjdou vlastní cestou. Microsoft můžou ještě v dalším pololetí porazit celkem v klidu, protože bezradnost z Microsoftu úplně křičí.

Ladislav Jančík

19. 10. 2012, 9:57

Tak na tohle BB se těším, doufám že bude u nás co nejdříve.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim