reklama

Koukněte se na nejmenší herní ovladač – iMpulse

Koukněte se na nejmenší herní ovladač – iMpulse
2012-10-16T14:30:34+01:00
• 16. 10. 2012
1

Kickstarter je místo, kde každý může ukázat svůj výrobek a lidi mu ho ohodnotí tím, že mu na něj přispějí. Teď se tam objevil další gadget se jménem iMpulse. Je to malý herní ovladač, který nabídne plno dalších funkcí. iMpulse půjde připojit k iOS i Android zařízení pomocí  bluetooth.

Výše jsem psal, že nabídne i další funkce. Na gamepadu naleznete i tlačítko pro fotoaparát, a tak si třeba nebudete muset nastavovat časomíru. Může také sloužit pro ovládání přehrávačů anebo v pohybu v galerii fotek. Další úžasná funkce je „Find my iMpulse“. Znamená to, že si iMpulse připnete například na klíče a pokud je nemůžete najít, tak stačí zapnout hledací funkci a ovladač vám začne pípat velice nahlas. Nikomu se tedy už nestane, že by klíče někde ztratil.

iMpulse bude stát 30 dolarů a jak jste si mohli přečíst, nejsou to vůbec zahozené peníze. Nebo si připlatíte na celkových 55 dolarů a užijete si kovový povrch ovladače a také pěkné tričko.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

radši připlatit….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim