reklama

Je tomu rok, co zemřel Steve Jobs.

Je tomu rok, co zemřel Steve Jobs.
2012-10-06T09:15:34+01:00
• 6. 10. 2012

Vizionář, duchovní otec Applu a v neposlední řadě perfektní řečník. Před rokem, 5. října, Apple ztratil osobu, která stála u jeho vzniku a dovedla ho až na úplný vrchol. I díky němu jsou osobní počítače skutečně osobními a dotykové telefony jsou tak populární. Steve Jobs před rokem zemřel ve věku 56 let. Jeho dítě, Apple, jeho památku připomněl na svém webu.

st

Počítače Mac, přehrávače iPod, telefony iPhone, tablety iPad. To vše jsou produkty, které Steve Jobs přivedl k životu. Člověk, který stál u zrodu moderních počítačů a u zrodu nejcennější firmy světa, kterou spolu se Stevem Wozniakem založili v roce 1976. Steve Jobs byl člověk, který dokázal vidět potenciál ve věcech, které ho opravdu měly. Dokázal věci prodat.

Apple si včera první výročí jeho úmrtí připomněl přímo na svém oficiálním webu www.apple.com . Vzpomínkové video doplnil i krátký vzkaz od současného šéfa společnosti, kterým je Tim Cook. Ten přebral vedení po smrti Jobse. Nebylo to však poprvé, co firmu řídil. Již dříve krátkodobě přebral otěže, když Steve Jobs bojoval s rakovinou slinivky, které nakonec podlehl.

mess

Pokud si chcete připomenout jednu z nejvýznamnějších chvil Steva Jobse, přikládáme video z legendární keynote, kde byla představena první generace telefonu iPhone.

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim