reklama

iPad Mini již tento měsíc?

iPad Mini již tento měsíc?
2012-10-03T08:39:35+01:00
• 3. 10. 2012
1

Na internetu se jako obvykle objevují nejrůznější součástky nového přírůstku do rodiny iOS zařízení. Nyní se vyskytly novější spekulace, které již nasvědčují tomu, že Apple ještě tento rok představí nový iPad Mini.

Pokud si připomeneme iPhone 5, tak jsme si jej mohli poskládat ještě před představením. Z tohoto důvodu jsme se také nedivili jeho konstrukci, jen jsme si připomněli to, co jsme věděli. V případě iPadu Mini již není takové množství úniků, ale i tak nás jeho konstrukce nikterak nepřekvapí. Displej získá úhlopříčku 7,85 palce a opět bude použit hliník. Dokonce se na Youtube objevilo video, na kterém je přibližná maketa novinky, takže ji můžete porovnat se svým smartphonem nebo tabletem.

Ačkoliv asi známe jeho vzhled, nevíme nic o jeho specifikacích. Technologie a rozlišení displeje zatím neunikly a dokonce neznáme ani zbylé hardwarové specifikace. Zatím se objevují informace, že se iPad Mini vyrábí v brazilských továrnách společnosti Foxconn.

Dokonce se předpovídá, že by Apple měl uvést novinku již 10. října na samostatné tiskové konferenci. S tím souvisí spekulace, že by se měl začít prodávat již 17. nebo 18. října. Pokud bude opravdu uveden, tak samozřejmě bude záležet na jeho ceně. Kolik by musel stát, abyste si jej šli koupit?

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Miroslav Růžička

VIP 3. 10. 2012, 18:54

Stále tomu nějak nevěřím… dyt se to bude blbě držet kvůli těm tenkým okrajím na bocích…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim