reklama

Fotoaparát iPhonu 5 nemá problém

Fotoaparát iPhonu 5 nemá problém
2012-10-03T09:01:42+01:00
• 3. 10. 2012

Na internetu si majitelé nového iPhonu 5 stěžovali na problémy s fotoaparátem. O tom jsme vás také informovali v tomto článku, ale tehdy jsme ještě neznali vyjádření společnosti Apple. Jedná se o celkem zajímavý problém u smartphonu, který se prezentuje jako nejlepší fotomobil na trhu. Dokonce jej velmi často využívají profesionální fotografové.

Oficiální stanovisko stále není známo, ale jeden zákazník se na tento problém zeptal společnosti Apple. Velmi rychle mu přišla odpověď, která sice nepomohla vyřešit nepříjemný efekt při pořizování fotografií, ale aspoň víme, že to pro Apple není vada. Ve vyjádření se psalo, že technici otestovali iPhone 5 při focení s přímým světlem do čočky zařízení a nenašli závadu.

Dále se v odpovědi dozvídáme, že je to přirozená vlastnost optiky a filtrů. S vyjádřením zákazníkovi je také připojena rada, že by měl fotit minimálně pod jiným úhlem. Samozřejmě stále musíme brát v potaz, že se jedná o smartphone, a tak nemůžeme očekávat naprosto ideální fotografie. Zaznamenali jste někdy podobný efekt na svém telefonu?

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim