reklama

Důkaz o Nexusu 7 3G?

Důkaz o Nexusu 7 3G?
2012-10-19T11:00:02+01:00
• 19. 10. 2012

O Nexusu 7 jsme toho napsali již hodně. O počtu videí ani nemluvě, ale zvěsti a důkazy říkají svoje. Základní nabídka od Googlu není konečná. Tak trochu můžeme doufat, že nás mile překvapí a ukáže víc zařízení nebo modelů. V tuto chvíli se těšíme v redakci na událost, která se bude točit kolem Androidu a snad i kolem Nexusů.

Nyní (téměř) není pochyb, že do obchodů brzy dorazí Nexus 7 s interní pamětí 32 GB. Očekáváme také verzi, která bude disponovat 3G konektivitou, ale zatím jsme měli jen kusé informace o tom, že bychom se mohli dočkat ještě tento rok. Bohužel se nám nepodařilo vymáčknout ze spekulací více údajů, nebo aspoň přibližné datum. Nyní se objevil první důkaz o existenci 3G verze referenčního tabletu.


National Communications Commission (NCC) – tchajwanský regulátor

Nemůžeme si být jistí, že je to zaručený důkaz, ale podporuje spoustu povídaček, které již známe. Na obrázku výše můžete vidět nějaké specifikace o zařízení nesoucí název Asus Pad a kódové označení ME370TG. Pokud se podíváme na současný model, tak má uvedeno v informacích o tabletu ME370T. Takže zmiňované G značí WCDMA 3G, jak je i uvedeno ve screenshotu. Jaká bude cena a kdy se konečně objeví, to nevíme. Snad se vše objasní na ohlášené události.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim