reklama

Casio představilo svůj odolný Android G’z One Type-L

Casio představilo svůj odolný Android G’z One Type-L
2012-10-18T11:47:29+02:00
• 18. 10. 2012

Casio nám představilo svůj odolný kousek s Androidem – G’z One Type-L. Pokud se pohybujte v prostředí, kde přivítáte odolný smartphone, a jste fanoušky nestandardního řešení konstrukce, je tedy tento kousek jistě něco pro vás.

Jedná se o zařízení střední třídy, vybavené dvoujádrovým Snapdragonem o taktu 1,5 GHz, 4″ IPS LCD displejem, 8Mpx kamerou a podporou LTE sítí. Ze všeho nejvíce se Casio zaměřilo na odolnost přístroje. Je možné se sním ponořit do hloubky až 1,5 metrů po dobu 30 minut, přežít by měl i 3 a více minut v myčce a odolá i písku. V nejširší části těla je tlustý 15,9 mm, což je dvojnásobek iPhonu 5. To ale u takového typu zařízení není rozhodující parametr.

Casio tvrdí, že s 1 800 mAh v baterii vydrží 10,5 hodiny hovoru a až 15 dní v pohotovostním režimu na LTE. Pro Casio to není sice první mobil s teploměrem, ale za to je první model, který má v sobě barometr. Přístroj ho využívá k protokolování změn v atmosférickém tlaku pro předpověď počasí. Zařízení také podporuje novou generaci Casio Bluetooth Smart Watches.

Smartphone nabízí také FeliCa, pro mobilní platby, 1seg TV tuner a infračervený port. Tohle ale bude nejspíše pro Japonský trh, i když Casio uvedlo, že zařízení je určeno pro Americký Verizon.

 

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Bělík

Jsem dvaadvacetiletý student a občasný bloger, zajímající se o nové IT trendy. Primárně pracuji na NTB s Win7, na stolním PC mi běží prim. Linux Mint. Ke konzumaci obsahu spouštím Google Chrome. Ke komunikaci mi slouží GTalk, Twitter a Google+. V terénu mi PC zastupuje Galaxy Nexus. Baví mě webdesign a mobilní technologie. Udělá mi radost kde jaký Gadget!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat